blogspot visitor counter
Animonda Carny Ocean Ton Ve Kırlangıç Kedi Konservesi – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Animonda Carny Ocean Ton Ve Kırlangıç Kedi Konservesi

Animonda Carny Ocean Ton Ve Kırlangıç Kedi Konservesi

Animonda Carny Ocean Ton Ve Kırlangıç Kedi Konservesi Kedi bakımı içerisinde birçok konu yer almaktadır. Bu konulardan en önemli olanı da “mama seçimidir.”“ Her kedi sahibi kedisi için doğru olan mamayı seçmeyi ister. Kedi mamasının doğru seçilmesi o kedinin uzun yıllar sağlıklı yaşamasına da olanak sağlar. Bu yüzden doğru mama seçimi çok önemli bir konudur. […]

reklam

Animonda Carny Ocean Ton Ve Kırlangıç Kedi Konservesi

Kedi bakımı içerisinde birçok konu yer almaktadır. Bu konulardan en önemli olanı da “mama seçimidir.”“ Her kedi sahibi kedisi için doğru olan mamayı seçmeyi ister. Kedi mamasının doğru seçilmesi o kedinin uzun yıllar sağlıklı yaşamasına da olanak sağlar. Bu yüzden doğru mama seçimi çok önemli bir konudur. Doğru mama seçimi konusunda bazen kafalar karışabilmektedir. Kedi sahipleri doğru mama seçme konusunda bazen kafa karışıklığı yaşayabilmektedir. Aslında doğru mama seçimi düşünüldüğü kadar zor bir şey değildir. Kedisini iyi tanıyan her kedi sahibi, kedisi için doğru olan mamayı rahatlıkla seçebilir. Doğru mama seçiminde rol oynayan 4 ana madde bulunmaktadır. Bu 4 ana madde ise şunlardır:

• Kedinizin Yaşı
• Kedinizin Kilosu
• Kedinizin Cinsiyeti ve Kısırlık Durumu
• Kedinizin Cinsi

Kedi yaşı, doğru mama seçme konusunda önemli bir maddedir. Kediniz için doğru mamayı seçmeden önce bilmeniz gereken ilk konudur. Kediniz yavru bir kediyse mamanın üzerinde “Junior”“ ibarelerinin bulunduğu mamalar kediniz için uygun mamalardır. Kediniz eğer yetişkin bir kediyse mamanın üzerinde “Adult”“ ibarelerinin bulunduğu mamalar kediniz için uygun mamalardır. Bu mamalar arasındaki fark ise mamanın içerisindeki yağ ve protein oranlarından kaynaklanmaktadır.

Kedinizin kilosu, doğru mama seçme konusunda bir başka önemli konudur. Kilolu ve hareketsiz bir kediye sahipseniz bu tür kediler için özel olarak üretilmiş olan kedi mamalarını tercih edebilirsiniz. Bu mamalar diğer yetişkin mamalarından içerindeki yağ ve lif oranı bakımından ayrılmaktadır. Bu mamaların kalorisi daha düşüktür ve kilolu ve hareketsiz kediniz için daha uygundur. Kedinizin cinsiyeti ve kısırlık durumu, doğru mama seçme konusunda önemli olan bir başka konudur.

Kısırlaştırılmış olan kediler kısırlaştırılma işleminden sonra kilo alma eğilimine girebilmektedirler. Bu duruma engel olmak adına da kedinizi kısırlaştırdıktan sonra beslenme alışkanlığını yavaş yavaş değiştirmeniz kediniz açısından doğru olacaktır. Ayrıca bu durum için de kısırlaştırılmış kediler için üretilmiş olan özel kedi mamalarını kediniz için tercih edebilirsiniz. Kedinizin cinsi, doğru mama seçme konusunda önemli olan son konudur. Kedinizin cinsini bilmeniz tüy uzunluğu için gereklidir. Tüy boyutu uzun olan kediler bu tüy yumaklarını yutabilmektedirler. Yutulan tüy yumakları da sindirim sistemi problemlerine yol açabildiğinden bu tür uzun tüylü kediler için içeriğinde malt olan mamalar tercih edilmelidir.

Kedinizin sağlıklı ve aynı zamanda lezzetli bir mama ile beslenmesini istiyorsanız kedinize “Animonda Carny Ocean Ton ve Kırlangıç Kedi Konservesi” verin. Animonda Carny Ocean Ton ve Kırlangıç Kedi Konservesi, taze ve kaliteli malzemelerden hazırlanmış olan lezzetli bir kedi mamasıdır. Kedinizin aktivite durumu bu mama açısından önem arz etmektedir. Eğer kediniz orta derecede aktivite durumuna sahipse bu mama onun için uygun olacaktır. İçerisinde balık bulunduğu için ve balıkta da protein bulunduğu için orta derecede aktivite durumuna sahip kediler için uygundur. Kedilerin en sevdiği şey olan balık bu mama içerisinde en kaliteli şekilde kullanılmış olup kedinizin damak tadına göredir.

Animonda Carny Ocean Ton Ve Kırlangıç Kedi Konservesi

Eğer kediniz hasta, iştahsız veya keyifsizse ona Animonda Carny Ocean Ton ve Kırlangıç Kedi Konservesi verin. Kediniz bu mükemmel balık lezzetine asla hayır diyemeyecek. Kedinizin sağlığı ön planda tutularak üretilmiş olan Animonda Carny Ocean Ton ve Kırlangıç Kedi Konservesinde hiçbir katkı maddesi bulunmamaktadır. Siz de kedinizin hem sağlıklı hem de lezzetli bir mama ile beslenmesini istiyorsanız kedinize; “Animonda Carny Ocean Ton ve Kırlangıç Kedi Konservesi” verin.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM