blogspot visitor counter
Animonda Carny Ocean Ton ve Deniz Mahsullü Kedi Konservesi – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Animonda Carny Ocean Ton ve Deniz Mahsullü Kedi Konservesi

Animonda Carny Ocean Ton ve Deniz Mahsullü Kedi Konservesi

Animonda Carny Ocean Ton ve Deniz Mahsullü Kedi Konservesi Animonda Carny Ocean Ton ve Deniz Mahsullü Kedi Konservesi içeriğinde ki taze ve lezzetli deniz mahsulleri ile kedinizin beslenme öğününe lezzet katacak şekil de uzman veteriner hekimleri tarafından hazırlanan özel bir kedi konserve mamasıdır. Animonda markasının maması olan Animonda Carny Ocean Ton ve Deniz Mahsullü Kedi […]

reklam

Animonda Carny Ocean Ton ve Deniz Mahsullü Kedi Konservesi

Animonda Carny Ocean Ton ve Deniz Mahsullü Kedi Konservesi içeriğinde ki taze ve lezzetli deniz mahsulleri ile kedinizin beslenme öğününe lezzet katacak şekil de uzman veteriner hekimleri tarafından hazırlanan özel bir kedi konserve mamasıdır. Animonda markasının maması olan Animonda Carny Ocean Ton ve Deniz Mahsullü Kedi Konserve mamaları 4 Türk lirası ile 15 Türk lirası arasında içeriğindeki etken maddeler ile değişiklik göstermektedir. En az 80 gram olarak konserve şeklin de paketlenmiştir.

Animonda Carny Ocean Ton ve Deniz Mahsullü Kedi Konserve mama ürününü daha detaylı inceleyecek olursak ton balığı ve deniz mahsullerinin bir arada birleştiği bir mama olduğunu göreceksiniz. Animonda Carny Ocean Ton ve Deniz Mahsullü Kedi Konservesi tüm yaşta ki kediler için hazırlanan bir konserve mamadır. Animonda Carny Ocean Ton ve Deniz Mahsullü Kedi Konservesi yüksek kalitede ki içeriği ile kedinize eşsiz bir öğün sunmasını sağlamaktadır.

Her kedinin beslenme alışkanlığı farklıdır. Animonda Carny Ocean Ton ve Deniz Mahsullü Kedi Konservesi kedinizin hoşuna gitmezse başka çeşitleri bulunan Animonda ürünlerini deneyebilirsiniz. Genel olarak beslenme listesini göz önünde bulundurursak, Animonda Carny Ocean Ton ve Deniz Mahsullü Kedi Konservesi balık proteinlerinin içerisinde bulunduran yüksek kalite de bir mamadır. Kedinizi en iyi siz tanıdığınız için beslenme öğününü midesine göre ayarlayabilirsiniz.

Animonda Carny Ocean Ton ve Deniz Mahsullü Kedi Konservesi iştahsız kedilerin bile iştahını açacak şekil de içeriği olan bir mamadır. Çünkü kediler balık ve balık ürünlerine bayılmaktadırlar. Bu nedenle mamayı reddetmeyeceklerdir. Animonda Carny Ocean Ton ve Deniz Mahsullü Kedi Konservesi içerikleri çeşidine göre farklılık göstermektedir. Beyaz tuna, somon balığı ve karideslerin ortalaması yüzde 45 olarak içerisinde yer almaktadır. Ayrıca içeriğinde et suyu, yumurta ve yüzde 7 oranında karides de yer almaktadır. Kedi besleyenlerin en dikkat ettiği özelliklerden biri olan katkı maddeleri ürünün içerisinde yer almamaktadır.

Animonda Carny Ocean Ton ve Deniz Mahsullü Kedi Konservesinde yüzde 11 oranında ham protein, yüzde 1,0 oranında ham yağ, yüzde 0,4 oranında ham lif, yüzde 2,0 oranında ham kül, yüz de 83 oranında nem yer almaktadır. Animonda Carny Ocean Ton ve Deniz Mahsullü Kedi Konserve mamaları tüm yaş kriterindeki kedileriniz için hazırlanan bir konserve mamadır. Irk ayrımı yapılmayan bir mama çeşididir. Her cins kediler için uygun olarak hazırlanmıştır. Özel olarak hazırlanan Animonda Carny Ocean Ton ve Deniz Mahsullü Kedi Konservesi pratik sunumu ile kedinizin beslenmesine kolaylık sağlayacaktır. İçeriğindeki balık ürünleri ile kedinizin temel ihtiyacı olan amino asitleri almasına yardımcı olacaktır.

Animonda Carny Ocean Ton ve Deniz Mahsullü Kedi Konservesini kullandığınız andan itibaren 48 saat içerisinde kedinizin tüketmesini sağlayınız. 48 saati geçen ürünleri kedilerinize vermeyiniz. Ayrıca aldığınız Animonda Carny Ocean Ton ve Deniz Mahsullü Kedi Konservelerinin paketlerinde ezik, çatlak gibi durumlar oluştuğunda paket açmadan lütfen geri iade ediniz. Animonda Carny Ocean Ton ve Deniz Mahsullü Kedi Konservesini kedinize verdiğinizde bir kap da su koymayı unutmayınız. Tuzlu bir mama olduğundan kedinizin su ihtiyacı oldukça yüksek olacaktır.

Animonda Carny Ocean Ton ve Deniz Mahsullü Kedi Konservesi

Animonda Carny Ocean Ton ve Deniz Mahsullü Kedi Konserve mamalarını pet shoplardan, alışveriş merkezlerinden, Carrefoursa’dan alabilirsiniz. Bulunduğunu mevki de bu alışveriş yerleri yoksa internet üzerinden de kolaylıkla sipariş verip evinize kadar teslim alabilirsiniz. Animonda Carny Ocean Ton ve Deniz Mahsullü Kedi Konservesi ürünü renklendirici katkı maddesi ve aroma içermemektedir.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM