blogspot visitor counter
Animonda Carny Ocean Ton Bıldırcın Yumurtalı Kedi Konservesi – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Animonda Carny Ocean Ton Bıldırcın Yumurtalı Kedi Konservesi

Animonda Carny Ocean Ton Bıldırcın Yumurtalı Kedi Konservesi

Animonda Carny Ocean Ton Bıldırcın Yumurtalı Kedi Konservesi Kediler uysal hayvanlardır. Sakin sevimli olduklarını unutmamak gerekir. Bu özelliklerinden çok sevilen bir evcil hayvan türüdür. Kimseyi rahatsız edecek şekilde ses çıkarmazlar. Çevreyi rahatsız edecek şekilde ses yapmamaları nedeni ile apartman yaşantısına uyumlu hayvanlardır. Evde komşularınızı rahatsız etmeden bakmaya en uygun evcil hayvan türü kedidir özetle. Evde […]

reklam

Animonda Carny Ocean Ton Bıldırcın Yumurtalı Kedi Konservesi

Kediler uysal hayvanlardır. Sakin sevimli olduklarını unutmamak gerekir. Bu özelliklerinden çok sevilen bir evcil hayvan türüdür. Kimseyi rahatsız edecek şekilde ses çıkarmazlar. Çevreyi rahatsız edecek şekilde ses yapmamaları nedeni ile apartman yaşantısına uyumlu hayvanlardır. Evde komşularınızı rahatsız etmeden bakmaya en uygun evcil hayvan türü kedidir özetle. Evde hayvan besleyenlerin en büyük sıkıntısı hayvanın beslenmesidir. Kediye beslenmesi için her zaman evde bir şey bulamasınız.

Çünkü kedilerin sindirim sistemi hassastır. Sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmeleri için bir takım besin değerlerine ihtiyaç duyarlar. Huzursuz olmamaları için de dengeli beslenmeleri gerekir.

Ağız ve mide yapıları hem küçüktür hem de hassastır. Bu sebepler bir araya toplanınca evde beslediğiniz kediyi konserve kedi mama ile beslemeyi tercih etmeniz hem kedinin beslenme ihtiyacını en iyi şekilde karşılamanızı sağlarken size de kedinizi beslerken rahatlık sağlar.

Yetişkin bir kedi sahibi iseniz, yetişkin kedinizin beslenme ihtiyacı için, Animonda Carny Ocean Ton Bıldırcın Yumurtalı Kedi Konservesi ile karşılayabilirsiniz. Bu konserve mama çeşidi içerik olarak zengin içeriğe sahip bir mama olduğu gibi kedinin besin ihtiyacını karşılayacak tam bir mamadır. 80 gramlık kutular da, 5,00 TL fiyata satılır. İçeriğinde ki etkin besin maddesi balıktır.

Taze somon balığı ve ton balıklarını fileto şeklinde hazırlayarak üretilmiştir. Kediler yemekten en çok zevk aldığı besin maddesi balıktır. Balık proteinleri içerir ve orta derece de fiziksel aktivite yapan kedilere iyi bir beslenme sağlar. Balıklar temel amino asitler içerdiği için kedilerin beslenmesi için gereklidir. Hasta ve iştahsız kedilerin iştahını açmak için lezzeti en üst seviye de tutularak üretimi yapılmıştır.

Animonda Carny Ocean Ton Bıldırcın Yumurtalı Kedi Konservesi içerik değerleri, somon balığı beyaz tuna ve karides açık ton oranı % 45’tir. Ayrıca içeriğinde yumurta, et suyu, % 7 oranında karides içerir. Konserve mamanın içeriğin de hiç bir katkı maddesi bulunmaz. Konserve mamanın içeriğin de analiz değerleri olarak, ham protein değeri % 11 iken ham yağ % 1, 00’dır. Ham lif oranı da % 0, 4, ham kül de % 2, 00 iken mamanın sahip olduğu nem oranı da % 83′ tür.

Kedinize vereceğiniz mama miktarı da eğer kedinin ağırlığı 3 ila 4 kg arasında ise vereceğiniz mama miktarı günde iki ya da üç öğün olacak şekilde 250 ila 300 gr arasındadır. Kedinin ağırlığı 4 kg ila 5 kg arasında ise de vereceğiniz konserve mama miktarı da 350 gr ile 400 gr arasında değişir.

Bu oranları kedinin günlük aktivitesine göre sizin ayarlamanız gerekir. Her verdiğiniz öğünün yanında taze içme suyu da vermeniz gerekir.

Animonda Carny Ocean ton bıldırcın yumurtalı kedi konservesini alırken son kullanma tarihine dikkat edin. Tarihi geçmiş bir mama sindirim sistemi hassas olan kedinin sağlık sorunları yaşamasına neden olur. Konserve mamaları açtığınız zaman buzdolabında saklayınız.

Buzdolabında sakladığınız açık olan konserve mamayı 48 saat içinde tüketmeye özen gösterin.

Animonda Carny Ocean Ton Bıldırcın Yumurtalı Kedi Konservesi

Kapalı olan konserve mamaları serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Bu konserve mama ile kedinizin beslenme ihtiyacını karşılamanız kedinin ihtiyaç duyduğu tüm besin maddelerini almasını sağlar. Sağlıklı beslenen bir kedi sağlıklı bir yaşam geçireceği gibi ayrıca da mutlu bir hayvan olacaktır. Huzurlu ve sağlıklı beslenen bir hayvan eviniz de size daha iyi bir ev arkadaşı olacaktır.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM