blogspot visitor counter
Animonda Carny Kümes Hayvanlı Kitten Coctail – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Animonda Carny Kümes Hayvanlı Kitten Coctail

Animonda Carny Kümes Hayvanlı Kitten Coctail

Animonda Carny Kümes Hayvanlı Kitten Coctail Yavru kedilerin beslenmesi gelecek yaşantıları için çok önemlidir. Küçük dostunuz için itina ila belirlediğiniz mama onun büyümesi, sağlığı ve gelişimi konusunda oldukça büyük bir etkiye sahiptir. Aynı zamanda düzgün ve düzenli beslenmeleri de yavru kedilerin genel sağlığı için çok önemlidir. Kemik gelişimi, kalın parlak tüyler, sağlıklı dişler sağlıklı ve […]

reklam

Animonda Carny Kümes Hayvanlı Kitten Coctail

Yavru kedilerin beslenmesi gelecek yaşantıları için çok önemlidir. Küçük dostunuz için itina ila belirlediğiniz mama onun büyümesi, sağlığı ve gelişimi konusunda oldukça büyük bir etkiye sahiptir. Aynı zamanda düzgün ve düzenli beslenmeleri de yavru kedilerin genel sağlığı için çok önemlidir. Kemik gelişimi, kalın parlak tüyler, sağlıklı dişler sağlıklı ve düzenli beslenme ile sağlanırken; düzenli ve doğru beslenememek de yavru kediler de hastalıklara ve enjeksiyonlara sebep olmaktadır. Yavru kediler için tercih edilecek olan mamanın protein, vitamin, mineraller ve diğer önemli besin maddelerini içeriğinde dengeli bir şekilde barındırması kedinin gelişimi için çok önemlidir.

Animonda marka kedi mamaları yaş, cins, kilo gibi detaylara göre kediye en faydalı olan bileşikleri özel durumlar ve ihtiyaçlara göre içeriklerden oluşmaktadır. Yavru kedinizin durumuna en uygun olan mama çeşidi öncelikle onun en severek yediği olmakla birlikte anne sütüne en yakın olan mama türünden başlanması doğru olacaktır. Animonda Carny Kümes Hayvanlı Kitten Coctail 200 gramlık konserve bir yavru kedi mamasıdır. Tamamen yavru kedinin günlük beslenmesinin dengeli bir şekilde tamamlanması için üretilmiş tam mamadır. Yavru kediye özel pişirme yöntemi uygulanmıştır.

Mükemmel bir lezzete sahiptir. Kesinlikle katkı maddesi içermemektedir. Mamanın içeriğinin katkı maddesiz ve doğal oluşu yavru kedinizin gelişimini olumlu olarak etkilemektedir. Yaradılışları gereği etobur olan kedinizin anatomisine uygun olarak %32 oranında kanatlı eti (akciğer, böbrek, kalp, et), %16 oranında hindi (kalp, karaciğer), %14 tavuk (mide, boyun, karaciğer), %31 oranında da et suyu içermektedir. Et ağırlıklı olan bu yavru kedi mamasının içinde bulunan etlerden elde edilen proteinlerden üretilen taurine adlı madde yavru kedilerinizi körlük ve kalp hastalığından korumaktadır. Ayrıca içerdiği karaciğer açısından da doğal A vitamini sağladığından bu da göz sağlığı için önemli bir destektir. Bu sebeple yavru kediler için zengin hayvansal besinler içerdiğinden doğru bir mamadır. Ayrıca K vitaminin sağlanması için de öğünlerde et bulunması gerekmektedir. Bu mamanın içeriğinde soya ve yapay renklendirici bulundurmaması da yavru kediler için tercih edilmesinin sebeplerindendir.

Kedinizin severek yiyip sağlıkla büyüyeceği bu mama içeriğinde bulunan % 11 oranında protein, %5.5 yağ sayesinde sağlıkla büyüyen yavru kediniz kilo almadan gelişimini tamamlayabilir. Bu mamanın kullanılması ile kedinizin gelecekte karşılaşacağı sağlık sıkıntılarının önüne geçmiş olursunuz. Animonda marka kedi mamaları içeriği sebebi ile deri sağlığını destekler. Böylece parlak ve canlı tüylere sahip olur. Konserve mama olarak tasarlanan bu mama kullanımı ve muhafazası oldukça kolay bir mamadır. Serin ve kuru bir alanda muhafaza edildiği ve ağzı açılmadığı sürece kutu üzerinde belirtilen son kullanma tarihine kadar tazeliğini, doğallığını ve lezzetini korumaktadır. Ağzı açıldıktan sonra ise buzdolabında muhafaza edilmesi ve kısa sürede tüketilmesi uygundur.

Animonda Carny Kümes Hayvanlı Kitten Coctail,

Sindirimi oldukça kolay olan bu konserve mama yavru kedinizin bağışıklık sisteminin gelişmesine, güçlenmesine yardımcı olacaktır. Ayrıca kas ve iskelet yapısının gelişmesi ve güçlenmesi içinde mama içerisinde gerekli olan değerler mevcuttur. Kedi maması sektörü içerisinde en çok kullanılan mamalar içinde yer almaktadır. Nerdeyse tüm cins yavru kediler tarafından sevilerek yenilmektedir. Mamanın kendine has bir pişirme yöntemi mevcuttur. Oldukça leziz bir mamadır. Kedi sahipleri tarafından en çok tavsiye edilen mamalar içinde yer almaktadır. Piyasada satışta bulunan emsallerine kıyasla oldukça ekonomik fiyatlar ile satışa sunulmuştur. Kalitesi, doğallığı, içeriğinin zenginliği ve ekonomikliği sayesinde çok geniş bir müşteri potansiyeli vardır. Yavru kedinin sağlıklı gelişimi için gerekli olan tüm değerler bu mamada mevcuttur.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM