blogspot visitor counter
Animonda Brocconis Balıklı Tavuk Etli Yetişkin Kedi Konserve Maması – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Animonda Brocconis Balıklı Tavuk Etli Yetişkin Kedi Konserve Maması

Animonda Brocconis Balıklı Tavuk Etli Yetişkin Kedi Konserve Maması

Animonda Brocconis Balıklı Tavuk Etli Yetişkin Kedi Konserve Maması Kediler, bizler için oldukça önemli hayvanlardır. Bu hayvanlar, köpekler veya diğer hayvanlar gibi kendilerini doğada daha az koruyabilirler. Bu sebeple, bizim yardımımıza muhtaçtırlar. Eğer onlara gerekli hassasiyeti göstermezsek boşu boşuna doğada yaşayan ve özgürlüğünden memnun bir hayvanı hapsetmiş ve kendi kişisel zevklerimiz için onları bir köle […]

reklam

Animonda Brocconis Balıklı Tavuk Etli Yetişkin Kedi Konserve Maması

Kediler, bizler için oldukça önemli hayvanlardır. Bu hayvanlar, köpekler veya diğer hayvanlar gibi kendilerini doğada daha az koruyabilirler. Bu sebeple, bizim yardımımıza muhtaçtırlar. Eğer onlara gerekli hassasiyeti göstermezsek boşu boşuna doğada yaşayan ve özgürlüğünden memnun bir hayvanı hapsetmiş ve kendi kişisel zevklerimiz için onları bir köle haline getirmiş oluruz. Bu sebeple kedilerimizin bakımına oldukça, özen göstermeniz gerekir. Konumuzu anlatmadan önce kısaca kedilerin bakımı ve beslenmesi ile ilgili birtakım konuların anlatacağız.

Anlatmamız gereken öncelikli konu, kedilerin bakımı ile ilgilidir. Bildiğimiz gibi kediler birçok hayvan gibi tüylerini belli zamanlarda dökerler ve bu zamanlarda tüyleri kaşınabilir. İster istemez tırnaklarıyla kaşırlar ve bu şekilde kendilerine bir takım zararlar verebilirler. Bu da fizyolojik ve psikolojik olarak onları etkiler. Özellikle bu hamilelik dönemine denk gelirse kedileriniz çok daha ciddi sıkıntılar yaşayabilirler. Ayrıca kedilerin izin cinsel açıdan kendilerini zorda hissettikleri zamanlar olur. Bu zamanlarda sokağa çıkarak siz farkında olmadan farklı kedilerle temasa geçerler ve pire vesaire parazitleri derilerine yerleştirip eve getirebilirler.

Böylece hem kendilerine zarar verirler hem de sizlere zarar verebilirler. Bu sebeple eğer ki kedileriniz bir şekilde evden çıkıp giderse eve gelir gelmez onları gerekli kremler ve şampuanlarla yıkamalı ve kaşınması gerekiyorsa bunun için üretilmiş cihazlarla kaşımalı ve tüylerini gerekiyorsa biraz traş etmelisiniz. Bununla ilgili daha detaylı bilgiyi veterinerlerinizden alabilirsiniz. Bu bilgilerin ardından kedilerinizin beslenmesi ile ilgili bir takım hususları belirtelim; kedilerin beslenmesi ile ilgili dikkat etmeniz gereken birinci konu açıkta satılan mamalar açıkta satılan kedi mamalarının birçok tehlikesi olabilir. Birincisi açıkta satılan kedi mamaları birtakım bilinçsiz veya kötü kişiler tarafından tarihi geçmiş olarak satılabilir

Siz de paketini okuyup bunun farkına varamayacağınız için doğal olarak hayvanlarınıza birtakım zararlar verebilirsiniz. Bu durum sizi üzebilir. Bunun dışında dikkat etmeniz gereken husus bu açıkta satılan mamaların içlerine tahıllı ya da sebzeli bir takım ürünler katılabilir.

Bu ürünleri istediğiniz her zaman bulamayacağınız için kedileriniz alıştığında birtakım sıkıntılar yaşayabilirsiniz veya bu ürünlerin her biri farklı etkilere sahip oldukları için kedilerin izin sağlığına birtakım zararlar verebilirsiniz. Ayrıca açıkta satılan kedi mamaları içerisine siz, aradığınız kuzu, dana veya hindi eti katılmış zannedebilirsiniz. Fakat bazı durumlarda bunun içerisine iç organlar yani sakatatlar katılabilir.

Sakatatlar eğer rafta kalıp satılmazsa satıcının elinde kalabileceğinden dolayı garanti altına almak için içerisine fazladan tuz koyulur.
Bu tuzları kedileriniz yediği zaman çeşitli iç hastalıkları ve Böbrek hastalığına yakalanma ihtimali yüksek olur. Böyle bir durumla karşılaşırsanız kedinize muhakkak bol miktarda su içirmelisiniz.

Animonda Brocconis Balıklı Tavuk Etli Yetişkin Kedi Konserve Maması

Bunları açıklamamızın ardından şimdi asıl konumuz olan Animonda Brocconis Balıklı Tavuk Etli Yetişkin Kedi Konserve Maması tanıtımına fiyat ve kg ağırlıklarına değinelim. Öncelikle bu markayı pet burada ya da n11 gibi sitelerde rahatlıkla bulabileceğinizi belirtelim. Eğer ucuz elde etmek istiyorsanız bu sitelerde araştırma yapabilir ya da çevrenizdeki pet shoplardan araştırma yaparak en uygun fiyatı bulabilirsiniz.

Animonda Brocconis Balıklı Tavuk Etli Yetişkin Kedi Konserve Maması

İçinde çeşitli et ürünleri ile birlikte tavuk ve balık ürünleri de bulunmasından dolayı köpekleriniz açısından oldukça besleyicidir. Fakat daha önce de belirtildiği gibi yetişkin kedilere vermeniz gerektiğini unutmamalısınız. İçinde Ayrıca A D3 Ve E6 vitaminleri ve bazı mineralleler de bulunmaktadır. Protein ve yağın yanı sıra ham selüloz ve ham külde mevcuttur. Yetiştirilmiş köpekleriniz için oldukça faydalı olacak bu ürünü gönül rahatlığıyla tükettirebilirsiniz.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM