blogspot visitor counter
Alice Snob Tavuklu Kuru Kedi Maması – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Alice Snob Tavuklu Kuru Kedi Maması

Alice Snob Tavuklu Kuru Kedi Maması

Alice Snob Tavuklu Kuru Kedi Maması Kediler narin canlılar olmakla beraber evimizde bize yoldaşlık eden karşılıksız sevginin örneği olan bir o kadarda zekâlarıyla insanları kendine hayran bırakan bir canlıdır. Kedilerin beslenme noktasında da dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Kedinizin yiyeceği besini seçerken onun yaşına, hareketlerine, ırkına göre bir tercih yapmalı ve kedinizin beslenmesini onun için […]

reklam

Alice Snob Tavuklu Kuru Kedi Maması

Kediler narin canlılar olmakla beraber evimizde bize yoldaşlık eden karşılıksız sevginin örneği olan bir o kadarda zekâlarıyla insanları kendine hayran bırakan bir canlıdır. Kedilerin beslenme noktasında da dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Kedinizin yiyeceği besini seçerken onun yaşına, hareketlerine, ırkına göre bir tercih yapmalı ve kedinizin beslenmesini onun için işkence olacak şekillerde ona sunmamanız önemlidir. Alice Snob tavuklu kuru kedi maması kedilerin beslenmesinde oldukça fayda ve katkı sağlayan bir mama örneği olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kediler yavru iken genel anlamıyla süt grubu içerisinde bulunan ürünlere bayılırlar. Çok fazla süt içerler örneğin. Yalnız unutulmaması gereken bir husus vardır ki kediler etobur canlılardır. Bundan dolayı vücutlarına girmesi gereken, metabolizmanın ihtiyaç duyduğu bir protein değeri vardır. Güvenle tercih edebileceğiniz Alice Snob tavuklu kuru kedi maması kedinizin doğasındaki tüm besin değerlerini içinde barındıran zengin bir kedi mamasıdır.

İngiliz uzmanlar tarafından geliştirilmiş özel formülü ile üretimi Türkiye’de yapılmakta ve beslenmenin yanı sıra kedinizin sağlını da düşünen bir misyon anlayışıyla benzerlerinden ayrılıp bir adım öne geçmektedir. Alice Snob tavuklu kuru kedi maması içeriğindeki kaliteli malzemeler ile hazmı kolaylaştırır ve kedinizin sindirim sitemine dosttur. Ayrıca sağlık anlamında Alice Snob tavuklu kedi mamasını sadece sindirime indirgemek haksızlık olur.

Sağlıklı dişler, beyin gelişimi, güçlü kas yapısı, parlak tüyler ve bağışıklık sistemi noktalarına olan katkılarıyla da kesi besleme anlayışında sadece beslenmenin değil sağlıklı beslenmenin de bize önemini vurgulamaktadır. Kedinize Alice Snob tavuklu kuru kedi maması verirken kedinizin yeme şekline göre porsiyonlarını düzenleyebilirsiniz. Kediler zaten beğenmedikleri mamayı yemezler. Ayrıca siz ne kadar çok verirseniz verin kediler doyma noktalarına ulaştıklarında sizin müdahalenize gerek kalmadan yemek yemeyi sonlandırırlar.

Alice Snob tavuklu kuru kedi maması ile beslenen kediler ise gerçekten tam bir lezzet gurmesi olarak adlandırılabilirler. Çünkü besleyici ve sağlıklı olan bu kedi mamasının en cazip noktalarından biride lezzetli olmasıdır. Alice Snob tavuklu kedi maması ile kedinizi beslerken yanından temiz bir miktar su bulundurun. Daha lezzetli olması için tavuk suyu ve et suyu da karıştırabilirsiniz. Bu mamayı daha önce hiç kullanmamış kedinizin bu mükemmel ürüne alıştırmak için daha önce kullanıyor olduğu mamanın içine azar azar karıştırarak vermeye başlayabilirsiniz.

Kedinizin bu şekilde mamaya adapte olması daha kolay ve sağlıklı olacaktır. Kullanıcılarından tam not olan Alice Snob tavuklu kuru kedi maması kedinizin beslenme hayatına yeni bir soluk getirecek ve aynı zamanda onun beslenmesi konusunda içinizde bir kuşku, şüphe kalmayacaktır. Alice Snob tavuklu kuru kedi maması yapısı itibariyle bir kuru mama çeşididir. Bu kuru mamayı kullanarak saklama konusunda da bir sıkıntı yaşamayacak istisna durumlar hariç kolay kolay bir bozulma durumu da görmeyeceksiniz.

Alice Snob tavuklu kuru kedi maması alırken üretim ve tüketim tarihlerine dikkat ediniz. Islak ve nemli yerlerde bırakmayanız. 15 kg’lık gramaj paketi ile aynı zamanda bütçenize de uygun, cep dostudur. Kolay erişebilir bir yapıda olup gerek pet shoplardan gerekse internet üzerinden sipariş verebilir ve bu mükemmel ürünü can dostunuz üzerinde deneyebilirsiniz.

Alice Snob Tavuklu Kuru Kedi Maması

Denediğinizde göreceksiniz ki Alice Snob tavuklu kuru kedi maması kedinizin can dostu, midesinin arkadaşı olacak aynı zamanda kuru mama yapısı ile de hijyenik kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Bu mama ile beslenen kediler daha parlak tüylü, daha sağlam kemik yapısına sahiplerdir. Güçlü bağışıklık sistemleri ile kolay kolay hasta olmazlar ve her zaman enerjik bir yapıda olup bu enerjilerini saklarlar.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM