blogspot visitor counter
Alice Smart Tavuklu Yetişkin Kuru Kedi Maması – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Alice Smart Tavuklu Yetişkin Kuru Kedi Maması

Alice Smart Tavuklu Yetişkin Kuru Kedi Maması

Alice Smart Tavuklu Yetişkin Kuru Kedi Maması Kedilerimiz, doğanın bize sunduğu eşsiz dostlardandır. Her canlı gibi kediler de sağlıklı yaşam için belirli koşullara sahip olmalıdır. Beslenme söz konusu koşulların başında gelmektedir. Sağlıklı yaşamın anahtarı dengeli ve iyi beslenme olarak karşımıza çıkmaktadır. Beslenme konusunda yapılacak yanlışlar kedilerimizin sağlık problemleri ile karşılaşmasına yol açabilir. Dengeli ve sağlıklı […]

reklam

Alice Smart Tavuklu Yetişkin Kuru Kedi Maması

Kedilerimiz, doğanın bize sunduğu eşsiz dostlardandır. Her canlı gibi kediler de sağlıklı yaşam için belirli koşullara sahip olmalıdır. Beslenme söz konusu koşulların başında gelmektedir. Sağlıklı yaşamın anahtarı dengeli ve iyi beslenme olarak karşımıza çıkmaktadır. Beslenme konusunda yapılacak yanlışlar kedilerimizin sağlık problemleri ile karşılaşmasına yol açabilir. Dengeli ve sağlıklı beslenmek onların kas, iskelet sistemi, bağışıklık sistemi, tüyleri ve diğer organları açısından çok önemlidir. Kedilerin beslenmesi konusunda ihtiyatlı davranmak gerekebilmektedir. Çünkü kediler diğer hayvanlara nazaran beslenme konusunda daha seçici olabilmektedir. Yapıları gereği daha çok proteine gereksinim duyabilmektedirler. Örneğin; köpekler günde 1 veya 2 öğün ile sağlıklı beslenebilirken kedilerde ise öğün sayısı 3 ve 4’e kadar çıkabilmektedir. Hayvansal kökenli gıdalar protein ağırlıklı beslenmede öncelikli olarak gösterilmektedir. Bu konuda kedilerin sağlığını sağlayan unsurlar ile insanlarınki örtüşmektedir. kendimize bakarken onları da ihmal etmemeliyiz. Böylece minik dostlarımız sağlıklı ve mutlu bir şekilde bizimle uzun yıllar boyunca beraber olabileceklerdir.

Kedi maması konusunda bir çok firma faaliyet göstermektedir. Çeşitli karışımlar hazırlayarak ürünlerini sunmaktadırlar. Alice Smart Tavuklu Yetişkin Kuru Kedi Maması beslenme konusunda öncü markalardan birisidir. Alice Smart mamalarını taze ve doğal gıdalar ile hazırlamaya özen göstermektedir. Tedarik sürecinde en üretim sürecine kadar gıdalar özel soğutucularla taşınarak taze kalmaktadır. Tüm bu özellikleri ile Alice Smart mamaları garantilidir. Zirai ilaçlardan arındırılmıştır. Zirai ilaçların kullanıldığı gıdalar mamaların üretiminde kullanılmamaktadır. Mamanın içeriği özelliklerini vurgulamak açısından önemlidir.

Mama Tüketimi ile İlgili Tavsiyeler

Alice Smart mamayı daha cazip kılmak için kendiniz tavuk ve et suyu hazırlayabilir veya hazır olanlar ile karıştırabilirsiniz. Böylece mamanın iştahla yenmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanında kedilerin seçici yapılarından ötürü yeni mamaya geçmek pek de kolay olmayabilir. Bunu basit bir şekilde hızlandırabiliriz. Alışkan olduğu mamanın içerisine önce çok az miktarda Alice Smart mama ekleyelim. Bu dozu 5 gün boyunca arttırarak devam edelim. Böylece yeni mamaya alışmasını kısa sürede sağlayabiliriz.

Mama İçeriği

Mama içerisinde öncelikle hayvansal gıdalar olarak nitelendirilen tavuk eti unu, balık eti unu, karides eti unu, bulunmaktadır. Bunları desteklemek amaçlı baldo Pirinç, bezelye, bira mayası, taurin eklenmiştir. Son olarak ise bitkisel doğal sindirim düzenleyiciler ve bağışıklık sistemini destekleyen vitaminler ve mineraller bulunmaktadır.

Özellikleri

Taze ve doğal içeriği ön plana çıkmaktadır. Böylece kedilerinizin mamayı yememe olasılığı en aza indirilmeye çalışılmaktadır. Bir çok fonksiyonumuzun düzgün çalışmasını sağlayan balık yağı bu üründe bulunmaktadır. içeriğinde bulunan Omega 3 yağ asiteleri ile kedilerinizin görme, duyma, işitme gibi beyinsel fonksiyonlarının sağlığını en üst düzeyde sağlamış olacaksınız. Bunun yanında Alice Smart taurin maddesini içermektedir. Bu madde ile kedilerinizin kalp sistemi sağlıklarını sağlayacaksınız. Bunun yanında bağışıklık sisteminin güçlenmesine de yardımcı olacaksınız. Mama içeriğinde bulunan probiyotik maddeler ile kedinizin bağırsak gelişiminde faydalı bakterilere de yer vermiş olacaksınız. Ayrıca bu mama ile kedinizin diş sağlığını da korumuş olacaksınız. Çünkü bu mama kedinizin diş sağlığına uygun yapıda taneciklerle üretilmiştir. Alice Smart mama kolay sindirilme özelliğine sahiptir. Kedilerinizde tüy yumaklarının atılımı için uygun olan ve gereken selülozik maddeler ile buna destek vermiş olacaksınız.

Alice Smart Tavuklu Yetişkin Kuru Kedi Maması

Beslenme konusunda kedinize topyekun bir bakım istiyorsanız Alice Smart Tavuklu Yetişkin Kuru Kedi Maması tam size göre bir ürün. Beslenme konusunda kendimizi onların yerine koyarak hareket etmek gerekmektedir. Böylece onları daha iyi anlayabilir daha sağlıklı bir şekilde yaşamalarını sağlayabiliriz. Onlara ömürlük bir hediye verin ve Alice Smart Tavuklu Yetişkin Kuru Kedi Mamasını tercih edin.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM