blogspot visitor counter
Alice Kedi Maması – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Alice Kedi Maması

Alice Kedi Maması

Alice Kedi Maması Evlerimizin neşeli ve sevimli misafirleri ne yazık ki çok uzun canlılar değil ve yaşadıkları bize arkadaşlık ettikleri dönem boyunca elimizden gelen en güzel hayatı onlara sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Sanki bunu anlayan ya da hisseden sevimli dostlarımız olabilecek en nazlı ve asil adımlar ile bize eşlik etmeye devam ediyorlar. Onlarla ilgili […]

reklam

Alice Kedi Maması

Evlerimizin neşeli ve sevimli misafirleri ne yazık ki çok uzun canlılar değil ve yaşadıkları bize arkadaşlık ettikleri dönem boyunca elimizden gelen en güzel hayatı onlara sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Sanki bunu anlayan ya da hisseden sevimli dostlarımız olabilecek en nazlı ve asil adımlar ile bize eşlik etmeye devam ediyorlar. Onlarla ilgili bilinen genel düşünceler onların çok temiz olmaları ve masum duruşları. Öyle ki bu yönleri evde beslenen evcil hayvanlar listesinde bir numaraya oturtmuş durumda ve daha çok apartman hayatında entegre yaşıyorlar. Bu yönleri ve sıcağa olan düşkünlükleri ile bilinen dostlarımız her zaman en iyisini hak ediyor.

Dünya genelinde 33 farklı cins mevcut ve 500 milyonluk büyük bir aileyi temsil ediyorlar. Vücutları çok nadir olan bu hayvanlar bilinen tüm memeli hayvanlar arasında en sık acıkan ve en çok uyuyan hayvan olarak biliniyor. Biraz tembelliğin sınırını kaçıran evcil dostlarımız 16 saat uyuyabiliyor. Duyarlı bir hayvan olan evcil dostlarımız kesinlikle çocuklara saldırmayan ve onlara oyunlarda eşlik edebilen hayvanlardır. Öyle ki tercih eden aileler ortalamasında çocuklu aileler küçük bir farkla da olsa çoğunluğu oluşturmaktadır. Ve tercih sebeplerini çocuklara olan şefkatleri olarak göstermektedir.

Gelişen büyükşehir yaşamları artık hep birlikte daha büyük topluluklar halinde yaşamamızı mecbur kılıyor. İnsanlar bu yönü ile bakıldığında her zaman bu evcil hayvanlara ihtiyaç duyuyor. Çünkü gerek en yalnız hissettiğiniz anlarda gerek en mutlu anlarınızda sizlere eşlik eden oyuncu tavırları ile neşenize neşe katıyor.

Narin bedenleri özel bir besine ihtiyaç duyuyor ve bu noktada karşımıza Alice Kedi Maması çıkıyor. 1 Yaşına kadar sütle beslenen bu evcil dostumuz artık yemek konusunda çok seçici oluyor ve istediği lezzeti her mama da bulamıyor. İşte bu noktada komple onların sevdiği lezzetlerle donatılmış olan Alice Kedi Maması içeriğinde tavuk eti ve unu balıketi ve unu yemeklik kaliteli Baldo pirinci, mısır balık yağı karides etini birleştiriyor. Ayrıca sebze ihtiyaçları içinde bezelye bira mayası taurin ile ihtiyacı olan tüm sebze ihtiyacına karşılık verebiliyor. Kediler sindirim sistemleri çok hassas olan hayvanlar statüsüne sahip olmakla birlikte yediklerinde en ufak bir değişikliği kolayca hissedip tepki veren canlılardır. O yüzden seçiminizi Alice Kedi Maması olarak değiştirdiğinizde onların mamaya alışması ve bunu hissetmeniz iki üç günü bulabilmektedir. Sonrasında yerinde duramayan enerjik ve her anınızda sizin yanınızda olan bir dosta kavuşmuş olacaksınız.
Mama ile dikkat edilmesi gereken en önemli nokta yanında su ya da bir miktar et suyu vermeniz onun için doyumsuz lezzetler hazırlayacaktır. Beyinsel gelişimini destekleyen Alice Kedi Maması içeriğinde bulundurduğu balık yağında bolca bulunan omega3 ile onların daha kolay komut anlayabilmelerine olanak sağlayacaklardır.

Kedilerimiz sahip olduğu kas yapısı çok güçlü değildir ve hareketsizlik onları daha da zayıflatır. Alice Kedi Maması evcil dostlarımıza sunacağı enerji ile kasların yeterince protein almalarını daha güçlü ve kemiklere sahip olmalarını tetikleyecektir. Kediler doğuştan kalp rahatsızlığı olan canlılardır. Dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerinden olan kalpleri taurin ile kalp ritimlerini düzene sokacak ve daha enerjik olmalarını sağlayacaktır. Kediler dikkat edilmezse ve fırçalanmazsa diş eti hastalıklarına yakalanabilir. Bu sebepler Alice Kedi Maması yabancı kimyasallar içermediği için ağız ve diş sağlıkları içinde en doğru seçenek olacaktır.

Alice Kedi Maması

Kedilerimiz zaman zaman kirli bir görünebilir çözümü yıkamakta arasak da sorun aslında omega3 eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Bu durumda kirli tüyler ve cilt hastalıklarına yakalanabilirler. İçerdiği omega3 Alice Kedi Maması kedinizin daha sağlıklı bir cilde ve daha parlak tüylere sahip olması için yeterli olacaktır. Sindirimi kolay olan mama onun daha kuru ve az fakat daha sık tuvaletini yaparak sindirim sisteminin rahatlamasını böylece daha huzurlu olmasını sağlayacaktır.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM