blogspot visitor counter
Acana Pacifica Yetişkin Kuru Kedi Maması – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Acana Pacifica Yetişkin Kuru Kedi Maması

Acana Pacifica Yetişkin Kuru Kedi Maması

Acana Pacifica Yetişkin Kuru Kedi Maması Genel olarak evcil hayvanlara verilen mamaların içeriği, ülkemizde yetişen ve bilindik besin maddelerinin bir araya getirilmesiyle hazırlanmaktadır. Ve ürün içeriklerinde evcil hayvan sahiplerine yabancı gelen besinler varsa tercih etmemelerine sebep oluyor. Oysaki canlıların dünyasında bilmediğimiz ve tüketeceği birden fazla besin ve besin maddeleri vardır. Kedi ırkları gen olarak farklı […]

reklam

Acana Pacifica Yetişkin Kuru Kedi Maması

Genel olarak evcil hayvanlara verilen mamaların içeriği, ülkemizde yetişen ve bilindik besin maddelerinin bir araya getirilmesiyle hazırlanmaktadır. Ve ürün içeriklerinde evcil hayvan sahiplerine yabancı gelen besinler varsa tercih etmemelerine sebep oluyor. Oysaki canlıların dünyasında bilmediğimiz ve tüketeceği birden fazla besin ve besin maddeleri vardır. Kedi ırkları gen olarak farklı olabilir fakat besin tüketimi açısından yakın benzerlik göstermektedir. Örneğin; balık türünün birden fazla çeşitli vardır. Ve bu balıkların bazıları ülkemizde olmayabilir. İsimlerine aşina olmadığımız için, mama içeriğinde gördüğümüzde yatsıya biliriz. Bunun önüne geçmek için , canlılarında bilmediğimiz ve onların tüketme ihtiyacı olduğu bazı besin gıdaları olduğunun unutulmaması gerekir.

Ürün Bilgisi ;

Yukarıdaki açıklama dikkate alındığında ACANA, Kanada’nın bir eyaletinde işlev gösteren, mama üretiminde ödül almış Alberta tesislerinde imal edilmektedir. Kanada’nın Pasifik sularında zengin içerikli balık türleri vardır. En başta ringa balığı , pasifik somonu ve dil balığı ile kaliteli balıkların yetiştiği bir bölgedir. Muhteşem deniz ürünleri çeşitliliğini yansıtan Acana Pacifica’da, balıklar yakalandığı gibi canlılığını yitirmeden taze olarak dondurulmadan , içeriğindeki değerli besin gıdalarını koruyarak çeşitli balıkların protein kaynağı yapılarak üretilen mamaların zengin protein deposu olmasına sebep olmaktadır.

Hassas bazı kediler sebze ve meyve ürünlerini tüketemez alerjik reaksiyon gösterir. Bu hassasiyeti gösteren kediler için ACANA’nın bu ürününde %0 tahıl oranı ile bu alerjik faktörlerin önüne geçilebilir. Çünkü bu mamanın %65 i safi ringa balığı ve dil balığından oluşmaktadır. Protein değeri yüksek, karbonhidrat değeri düşüktür.

Bu bölgenin zenginliği ve ödüllü tesislerinde üretilen bu mamaların tercih edilmesini sağlarken, veterinerler tarafından tüy döken kediler için tavsiye edilen marka halini almıştır.

Mamanın Zengin İçeriği ve İçeriklerin Etkileri ;
Kızıl patates, bezelye, alabalık, tatlı patates, ringa balığı, kılçıksız somon balığı, berlam balığı, zencefil, nohut, armut, kuşburnu, papatya, nane, kimyon, mercimek, tavuk yağı, kurutulmuş yonca, kılçıksız ringa balığı, dil balığı, doğal balık aroması, balkabağı, ıspanak, şalgam, havuç, domates, elma, doğal deniz yosunu, kızılcık, yaban mersini, ardıç meyvesi, kuş üzümü, hindiba, meyan kökü, melekotu, boy otu, kadife çiçeği, rezene, biberiye, vitamin ve mineraller.

İdrar yolu enfeksiyonlarının önlenmesi için yaban mersinin etkisi, doğal deniz besinleri ile bağırsak ve vücutta oluşacak toksinlerin emilmesine kolaylık sağlaması, pasific sebzeleri ve deniz yosunu ile hazımsızlığı önlemek, bağırsak sisteminin hızlı emilimini ve dışkı atımını sağlaması için kırmızı ahududu yaprağı ve kadife çiçeğinin etkisi, omega 3 ün dahil edilmesi ile tüydeki parlaklık ve derideki canlılık yakalanır.

Mamanın Taze Kalması ve Uzun Ömürlü Olması İçin Bazı Besin Bileşenleri ;
Ham protein, ham yağ, ham lif, nem, kalsiyum, magnezyum, fosfor, omega 3 ve omega 6, taurin.

Beslenme Önerisi ;

Acana Pacifica Yetişkin Kuru Kedi Maması

İlk kez bu ürünü kullanacak olan kediler için, zengin içeriği ve değişik tat zenginliği için, bilmediği ve daha önce tüketmediği besinler olacağı için ilk 1 hafta deneme süreci olarak değerlendirmelisiniz. Bazı kediler mama içeriğine yabancı kalmadan tüketebilmektedir, ırkına göre değişiklik gösterebilir. Fakat unutulmamalıdır ki en başında dediğimiz gibi canlıların dünyasında bilmediğimiz ama onların tükettiği besinler mutlaka vardır. Bu nedenle evcil hayvanlara verilecek bu mamanın, kullandığı mamayı azaltarak yeni mamasını az porsiyonlarla vermek hem canlı için sindirimi kolaylaştırır hem de yeni alacağı tatlarla bünyesine yeni besin ürünleri girecektir.

%35 yeni mamayı %65 eski mamayı karıştırarak veriniz. Sonraki 1 haftalık süreçte tamamen ACANA ürünü vermeniz tavsiye edilmektedir.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM