blogspot visitor counter
1 St. Choice Healthy Skin Coat Somonlu Yetişkin Kedi Maması – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
1 St. Choice Healthy Skin Coat Somonlu Yetişkin Kedi Maması

1 St. Choice Healthy Skin Coat Somonlu Yetişkin Kedi Maması

1 St. Choice Healthy Skin Coat Somonlu Yetişkin Kedi Maması Herkes evinde bir hayvan beslemek ister. Özellikle her çocuk kendine oyun arkadaşı olacak bir kedilerinin olmasını ister. Oyun oynamayı seven kediler çocuklara daha sevimli gelirler. Evde bir kedinizin olması çocuğunuza ya da siz bir oyun arkadaşı olmasının yanı sıra çocuğun sorumluluk alması anlamına gelmektedir. Çocuğun […]

reklam

1 St. Choice Healthy Skin Coat Somonlu Yetişkin Kedi Maması

Herkes evinde bir hayvan beslemek ister. Özellikle her çocuk kendine oyun arkadaşı olacak bir kedilerinin olmasını ister. Oyun oynamayı seven kediler çocuklara daha sevimli gelirler. Evde bir kedinizin olması çocuğunuza ya da siz bir oyun arkadaşı olmasının yanı sıra çocuğun sorumluluk alması anlamına gelmektedir. Çocuğun sorumluluk almasını isteyen ebeveynler çocuğun evde bir hayvan beslemesine sıcak bakmaktadır. Bu hayvan seçimi genelde kedi olarak tercih edilir. Çünkü kedilerin bakımları köpeklere nazaran daha kolaydır. Kediler tuvalet ihtiyaçları için dışarı çıkma gereksinimi duymazlar.

Onun alacağınız bir tas ve kum tuvalet ihtiyacı için yeterlidir. Yavru bir kedi iken bile tuvaletlerini kuma yaparlar. Kedilerin köpeklere nazaran sokağa çıkma ihtiyaçları yok denecek kadar azdır. Çocuk evinde bir kedisinin olmasıyla kendini daha büyümüş ve o kediye karşı sorumluluğu olan bir ebeveyn gibi hisseder ve davranır. Bu da çocuğun sorumluluk alma ve sorumluluklarını yerine getirme açısından olumlu bir şeydir. Fakat kedinizin sağlıklı bir yaşam sürmesi için sağlıklı beslenmeye ihtiyacı vardır.

Kediler için birçok mama markası ve çeşidi vardır. 1 St Choice Healthy Skin Coat Somonlu Yetişkin Kedi Maması kedinizin sağlıklı bir yaşam sürmesi açısından tavsiye edilen bir mamadır. Bakımında çok fazla ilgi istemeyen kedi için beslenme çok önemlidir. Parlak tüylere sahip olan bir kedi derisinin sağlıklı olduğuna işaret eder. Bu bakımdan kedinize mama seçimi yaparken dikkat etmelisiniz.

Her kedi maması olan mama kediniz için sağlıklıdır demek değildir. Mama alırken mamanın içeriğine ve kedinize uygunluğuna dikkat etmelisiniz. Kedinizin alerjisi olduğu bir besin olabilir. Böyle bir alerjisi varsa kedinize alerji yapacak besinler içermemesine özen göstermeliyiz. Kediler çok fazla obur hayvanlar değillerdir. 1 St. Choice Healthy Skin Coat Somonlu Yetişkin Kedi Maması uzun ve kısa tüye sahip olan kedilerde her mevsim deri sağlığını korumak ve parlak, yumuşak tüylere sahip olmasını sağlamak için üretilen bir kuru mamadır.

Kuru mama kedilerin diş temizliği ve sağlığı açısından faydalı bir şeydir. Bazı yaş mamalardan daha sağlıklıdır. Hem ekonomik hem de pratiktir. Kedinizin daha parlak tüyleri, daha neşeli ve daha dinamik olmasını istiyorsanız 1 St. Choice Healthy Skin Coat Somonlu Yetişkin Kedi Maması kullanın. Piyasada birçok kuru mama üreten marka olmasına rağmen 1 St.

Choice Healthy Skin Coat Somonlu Yetişkin Kedi Maması kalitesi ve özenle seçilen malzemelerden yapıldığı için daha çok tercih edilmektedir.

Her kedi tüy ve deri sağlığı açısından aynı değildir. 1 St. Choice Healthy Skin Coat Somonlu Yetişkin Kedi Maması 1 yaş üstü kediler için üretilen deri ve tüy sağlığını da ön planda tutan bir mamadır.

Balık yağı ve balık içerdiği için tüy ve deri sağlığını ön planda tutmaktadır. 1 St. Choice Healthy Skin Coat Somonlu Yetişkin Kedi Maması içeriğinde :%18 taze somon, %17 menhaden balık unu (ringa balığı türü), somon yağı, tavuk yağı, kurutulmuş yumurta ürünü, tavuk ciğeri hidrolizatı, bezelye proteini vb. gibi.

1 St. Choice Healthy Skin Coat Somonlu Yetişkin Kedi Maması

Ayrıca bezelye lifi, pirinç, pancar küspesi, kahverengi pirinç, öğütülmüş arpa, tam keten tohumu, kabuğu çıkarılmış yulaf, kurutulmuş domates püresi, potasyum klorür, kalsiyum karbonat, maya özütü, hindiba özü, tuz, yucca scidigera özütü, kurutulmuş maydanoz, kurutulmuş nane, yeşil çay özütü içerir. Dengeli oranda omega_3 ve omega_6 içerir. 1 St. Choice Healthy Skin Coat Somonlu Yetişkin Kedi Maması İçerisinde bulunan taze somon ile kedinizin büyük bir keyifle yiyeceği bir mamadır.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM